Διακρίσεις των μαθητών μας

Βραβεία 2014-2015

ΤΜΗΜΑ Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Μέσος Όρος Χαρακτηρισμός
Α1 ΚΑΤΣΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
Α2 ΓΑΪΤΑΝΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΩΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
Α3 ΣΑΛΙΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΑΝΝΑ ΕΙΚΟΣΙ Άριστα
Α4 ΝΤΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΙΚΟΣΙ Άριστα
ΠΑΤΑΚΙΟΥΤΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΕΙΚΟΣΙ Άριστα
Β1 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα
Β2 ΑΒΡΑΜΙΔΗ ΣΟΦΙΑ ΕΙΚΟΣΙ Άριστα
Β3 ΣΥΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα
Β4 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα
Γ1 ΗΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΙΚΟΣΙ Άριστα
Γ2 ΚΑΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΙΚΟΣΙ Άριστα
ΚΟΝΙΣΤΗ ΑΝΝΑ ΕΙΚΟΣΙ Άριστα
Γ3 ΜΟΥΛΑΣ ΠΗΛΕΥΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
ΠΑΠΑΘΕΟΛΟΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
Γ4 ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα

 

Αριστεία Τμήματος Α1

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Μέσος Όρος Χαρακτηρισμός
1 ΚΑΤΣΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
2 ΑΛΜΠΑΝΟΥΔΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
3 ΒΑΡΒΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
4 ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ – ΙΩΑΝΝΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
5 ΚΟΒΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
6 ΔΙΑΚΟΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
7 ΚΛΕΙΔΩΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
8 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
9 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
10 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΕΛΕΝΗ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα

 

Αριστεία Τμήματος Α2

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Μέσος Όρος Χαρακτηρισμός
1 ΓΑΪΤΑΝΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΩΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
2 ΑΛΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΦΩΤΙΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
3 ΚΑΤΟΥΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
4 ΛΥΧΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
5 ΚΕΛΑΪΔΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
6 ΚΙΣΣΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
7 ΓΑΪΤΑΝΙΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
8 ΜΑΝΤΖΑΒΙΝΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
9 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ ΠΕΜΠΤΟ Άριστα
10 ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
11 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ Άριστα
12 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΕΚΑΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα

 

Αριστεία Τμήματος Α3

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Μέσος Όρος Χαρακτηρισμός
1 ΣΑΛΙΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΑΝΝΑ ΕΙΚΟΣΙ Άριστα
2 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
3 ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΩΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
4 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
5 ΤΕΡΛΙΓΚΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
6 ΧΟΥΜΠΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
7 ΠΡΙΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
8 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
9 ΠΟΥΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
10 ΜΗΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
11 ΜΠΑΓΛΑΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
12 ΣΥΡΤΑΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα

 

Αριστεία Τμήμα: Α4

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Μέσος Όρος Χαρακτηρισμός
1 ΝΤΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΙΚΟΣΙ Άριστα
2 ΠΑΤΑΚΙΟΥΤΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΕΙΚΟΣΙ Άριστα
3 ΜΙΧΑΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
4 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΥΡΤΩ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
5 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΜΑΡΙΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
6 ΛΙΑΡΟΥ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ ΕΛΕΝΗ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
7 ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΘΩΜΑΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
8 ΣΤΡΙΓΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
9 ΠΡΙΝΤΖΟΥ ΜΕΛΙΤΙΝΗ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
10 ΞΕΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ Άριστα
11 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΩΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
12 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΩΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ Άριστα
13 ΡΕΧΜΑΝ ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΕΤΑΡΤΑ Άριστα

 

Αριστεία Τμήμα: Β1

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Μέσος Όρος Χαρακτηρισμός
1 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα
2 ΒΑΤΣΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΝΑΤΑΛΙΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα
3 ΔΟΥΛΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα
4 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα
5 ΒΑΡΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ Άριστα
6 ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΩΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα

 

Αριστεία Τμήμα: Β2

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Μέσος Όρος Χαρακτηρισμός
1 ΑΒΡΑΜΙΔΗ ΣΟΦΙΑ ΕΙΚΟΣΙ Άριστα
2 ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα
3 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα
4 ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα
5 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΕΚΑΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα
6 ΚΟΠΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα

 

Αριστεία Τμήμα: Β3

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Μέσος Όρος Χαρακτηρισμός
1 ΣΥΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα
2 ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα
3 ΝΑΣΙΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα

 

Αριστεία Τμήμα: Β4

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Μέσος Όρος Χαρακτηρισμός
1 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα
2 ΤΣΙΟΒΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα
3 ΠΑΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα
5 ΣΠΑΘΗ ΝΙΚΗ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα
6 ΠΑΝΤΑΖΗ ΟΛΓΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα
7 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα
8 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ ΕΚΤΟ Άριστα
9 ΠΟΥΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΕΚΑΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα
10 ΧΟΛΕΒΑ ΡΟΔΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΕΚΑΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα
11 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΩΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα
12 ΡΟΥΣΜΕΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΕΚΤΑ Άριστα

 

Αριστεία Τμήμα: Γ1

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Μέσος Όρος Χαρακτηρισμός
1 ΗΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΙΚΟΣΙ Άριστα
2 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΩΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
3 ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
4 ΓΙΑΤΣΟΣ ΜΗΝΑΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
5 ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα

 

Αριστεία Τμήμα: Γ2

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Μέσος Όρος Χαρακτηρισμός
1 ΚΑΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΙΚΟΣΙ Άριστα
2 ΚΟΝΙΣΤΗ ΑΝΝΑ ΕΙΚΟΣΙ Άριστα
3 ΓΚΟΛΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
4 ΚΛΕΙΔΩΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ Άριστα

 

Αριστεία Τμήμα: Γ3

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Μέσος Όρος Χαρακτηρισμός
1 ΜΟΥΛΑΣ ΠΗΛΕΥΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
2 ΠΑΠΑΘΕΟΛΟΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
3 ΠΟΥΛΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
4 ΝΤΑΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
5 ΡΥΤΣΗ ΡΙΣΙΟΖΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
6 ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
7 ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
9 ΛΕΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα

 

Αριστεία Τμήμα: Γ4

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Μέσος Όρος Χαρακτηρισμός
1 ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
2 ΧΟΡΤΑΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
3 ΧΟΤΖΑ ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα
4 ΤΣΑΡΤΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ Άριστα

 


 

Βραβεία Σχολικού Έτους 2013-2014

Α1 : ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ, 19 13/15 – ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα

Α2 : ΑΒΡΑΜΙΔΗ ΣΟΦΙΑ, 19 12/15 – ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΩΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα

Α3 : ΣΥΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ, 19 3/15 – ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα

Α4 : ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ, 20 – ΕΙΚΟΣΙ, Άριστα

Β1 : ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ, 20 – ΕΙΚΟΣΙ,  Άριστα

         ΗΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 20 – ΕΙΚΟΣΙ, Άριστα

Β2 : ΚΟΝΙΣΤΗ ΑΝΝΑ, 20 – ΕΙΚΟΣΙ, Άριστα

Β3 : ΜΟΥΛΑΣ ΠΗΛΕΥΣ, 20 – ΕΙΚΟΣΙ, Άριστα

Β4 : ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ, 19 10/13 – ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα

Γ1 : ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 19 11/13 – ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα

Γ2 : ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ, 19 12/13 – ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΩΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα

Γ3 : ΠΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 20 – ΕΙΚΟΣΙ, Άριστα

         ΠΕΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 20 – ΕΙΚΟΣΙ, Άριστα

Γ4 : ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 19 11/13 – ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα

 

Αριστεία Σχολικού Έτους 2013-2014

Α1

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ, 19 13/15 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα
ΒΑΡΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, 19 1/15 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ ΠΕΜΠΤΟ, Άριστα
ΒΑΤΣΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΝΑΤΑΛΙΑ, 19 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ, Άριστα
ΔΟΥΛΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑ, 18 12/15 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΩΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα
ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 18 9/15 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα
ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ, 18 8/15 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα

Α2

ΑΒΡΑΜΙΔΗ ΣΟΦΙΑ, 19 12/15 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΩΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα
ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 19 9/15 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα
ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ, 19 7/15 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα
ΚΟΠΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, 19 6/15 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα
ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, 19 3/15 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 18 14/15 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΕΚΑΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα
ΑΡΒΑΝΙΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΣΩΝ, 18 13/15 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΕΚΑΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα
ΛΕΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 18 10/15 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα

Α3

ΣΥΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ, 19 3/15 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα
ΝΑΣΙΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ, 19 2/15 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα
ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 18 14/15 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΕΚΑΤΕΣΣΕΡΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα
ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ, 18 10/15 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα

Α4

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ, 20 ΕΙΚΟΣΙ, Άριστα
ΤΣΙΟΒΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ, 19 13/15 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 19 11/15 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα
ΠΑΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 19 10/15 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα
ΣΙΟΥΛΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ, 19 9/15 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα
ΠΑΝΤΑΖΗ ΟΛΓΑ, 19 8/15 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα
ΣΠΑΘΗ ΝΙΚΗ, 19 8/15 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΑ, 19 6/15 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 19 3/15 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΤΡΙΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα
ΧΟΥΣΙΑΦΗ ΒΑΡΒΑΡΑ, 19 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ, Άριστα
ΡΟΥΣΜΕΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, 18 12/15 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΩΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ, 18 12/15 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΩΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα
ΧΟΛΕΒΑ ΡΟΔΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ, 18 10/15 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΠΕΜΠΤΑ, Άριστα

Β1

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ, 20 ΕΙΚΟΣΙ, Άριστα
ΗΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 20 ΕΙΚΟΣΙ, Άριστα
ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ, 19 6/13 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΓΙΑΤΣΟΣ ΜΗΝΑΣ, 19 1/13 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ ΤΡΙΤΟ, Άριστα

Β2

ΚΟΝΙΣΤΗ ΑΝΝΑ, 20 ΕΙΚΟΣΙ, Άριστα
ΓΚΟΛΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, 19 12/13 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΩΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΚΑΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 19 12/13 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΩΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΚΛΕΙΔΩΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 19 6/13 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 18 11/13 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΚΟΥΡΚΟΥΝΗΣ ΘΩΜΑΣ, 18 10/13 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΖΟΡΔΟΜΠΑ ΜΑΡΙΑ, 18 9/13 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΚΟΥΦΙΔΑΚΗ ΕΛΙΝΑ ΣΟΦΙΑ ,18 9/13 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα

Β3

ΜΟΥΛΑΣ ΠΗΛΕΥΣ, 20 ΕΙΚΟΣΙ, Άριστα
ΠΑΠΑΘΕΟΛΟΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, 19 12/13 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΩΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΠΟΥΛΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ, 19 6/13 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΝΤΑΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, 19 5/13 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΝΤΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, 19 5/13 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΛΕΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ, 19 1/13 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ ΤΡΙΤΟ, Άριστα
ΡΥΤΣΗ ΡΙΣΙΟΖΑ, 19 1/13 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ ΤΡΙΤΟ, Άριστα
ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ, 19 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ, Άριστα
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, 18 11/13 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, 18 7/13 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα

Β4

ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ, 19 10/13 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΧΟΡΤΑΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, 19 6/13 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΞΙ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΧΟΤΖΑ ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ, 19 2/13 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΥΟ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα

Γ1

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 19 11/13 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 19 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ, Άριστα
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, 18 8/13 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα

Γ2

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ, 19 12/13 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΔΩΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΚΟΥΡΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, 19 11/13 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΚΟΥΡΚΟΥΒΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, 19 7/13 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΚΛΗΜΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 19 5/13 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 18 11/13 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ, 18 11/13 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, 18 7/13 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα

Γ3

ΠΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 20 ΕΙΚΟΣΙ, Άριστα
ΠΕΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 20 ΕΙΚΟΣΙ, Άριστα
ΠΑΤΕΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ, 19 11/13 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΜΠΟΛΛΟ ΝΤΕΣΙΑΝΑ, 19 5/13 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΠΕΝΤΕ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΣΑΜΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, 19 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ, Άριστα
ΝΙΚΟΛΟΥ ΕΛΕΝΗ, 18 8/13 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΟΚΤΩ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΣΚΕΜΠΙ ΕΝΤΖΙΑΝΑ, 18 7/13 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΕΠΤΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα

Γ4

ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 19 11/13 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΤΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΧΑΡΙΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 19 9/13 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΝΕΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα
ΤΖΟΥΜΑ ΣΥΡΑΓΩ, 19 1/13 ΔΕΚΑΕΝΝΕΑ και ΕΝΑ ΔΕΚΑΤΟ ΤΡΙΤΟ, Άριστα
ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, 18 10/13 ΔΕΚΑΟΚΤΩ και ΔΕΚΑ ΔΕΚΑΤΑ ΤΡΙΤΑ, Άριστα