Μαθητικές Κοινότητες

Σχολικό Έτος 2016-2017

Ημερομηνία Εκλογής Πενταμελών Συμβουλίων : 05/10/2016

Ημερομηνία Εκλογής Δεκαπενταμελούς Συμβουλίου : /10/2016

Πενταμελή Συμβούλια

 Τμήμα Α1

Πρόεδρος ΑΛΜΠΑΝΟΥΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
Γραμματέας ΓΕΩΡΓΑΛΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Ταμίας ΒΑΪΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Μέλος ΚΙΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Μέλος ΔΕΣΠΟΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Τμήμα Α2

Πρόεδρος ΛΑΓΑΡΑΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ
Γραμματέας ΜΑΝΔΡΟΥΛΙΑΣ ΘΩΜΑΣ
Ταμίας ΜΑΒΙΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
Μέλος ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ
Μέλος ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Τμήμα Α3

Πρόεδρος ΝΙΚΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Γραμματέας ΡΑΧΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ταμίας ΧΡΟΝΗ ΕΛΕΝΗ
Μέλος ΣΤΟΥΡΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Μέλος ΤΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

Τμήμα Α4

Πρόεδρος ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Γραμματέας ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ
Ταμίας ΣΚΗΝΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
Μέλος ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
Μέλος ΦΥΣΟΛΟΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Τμήμα Β1

Πρόεδρος ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΜΑΝΘΟΣ
Γραμματέας ΔΗΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Ταμίας ΓΚΙΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Μέλος ΒΑΡΑΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Μέλος ΓΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

Τμήμα Β2

Πρόεδρος ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ
Γραμματέας ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Ταμίας ΚΑΡΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
Μέλος ΚΑΠΝΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ
Μέλος ΚΑΠΟΥΡΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Τμήμα Β3

Πρόεδρος ΚΟΣΥΦΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Γραμματέας ΜΠΑΡΕΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ
Ταμίας ΤΣΑΛΑ ΑΘΗΝΑ
Μέλος ΠΑΤΣΕΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Μέλος ΜΠΑΛΩΤΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ

Τμήμα Β4

Πρόεδρος ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Γραμματέας ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Ταμίας ΤΟΓΙΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
Μέλος ΛΑΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ
Μέλος ΤΣΙΧΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Τμήμα Γ1

Πρόεδρος ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Γραμματέας ΚΛΕΙΔΩΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ταμίας ΒΑΡΒΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μέλος ΚΑΤΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Μέλος ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Τμήμα Γ2

Πρόεδρος ΛΑΓΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Γραμματέας ΖΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Ταμίας ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Μέλος ΝΙΖΑΜΗ ΕΛΠΙΔΑ
Μέλος ΓΟΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Τμήμα Γ3

Πρόεδρος ΜΗΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ
Γραμματέας ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
Ταμίας ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Μέλος ΤΕΡΛΙΓΚΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
Μέλος ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

Τμήμα Γ4

Πρόεδρος ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ
Γραμματέας ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Ταμίας ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΘΩΜΑΣ
Μέλος ΜΙΧΑΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
Μέλος ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΥΡΤΩ

Δεκαπενταμελές Μαθητικό Συμβούλιο

Πρόεδρος  ΚΑΤΣΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Αντιπρόεδρος  ΛΑΓΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
Γραμματέας ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
Μέλη ΑΛΜΠΑΝΟΥΔΗ ΕΥΑΝΘΙΑ
ΒΑΡΒΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΓΟΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΑΝΔΡΟΥΛΙΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΤΑΚΙΟΥΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ


Σχολικό Έτος 2015-2016

Ημερομηνία Εκλογής Πενταμελών Συμβουλίων : 07/10/2015

Ημερομηνία Εκλογής Δεκαπενταμελούς Συμβουλίου : 13/10/2015

Πενταμελή Συμβούλια

 Τμήμα Α1

Πρόεδρος ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΜΑΝΘΟΣ
Γραμματέας ΓΚΙΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ταμίας ΔΗΜΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Μέλος ΓΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
Μέλος ΑΝΔΡΙΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Τμήμα Α2

Πρόεδρος ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ
Γραμματέας ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Ταμίας ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
Μέλος ΚΑΠΝΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ
Μέλος ΚΟΥΤΣΙΜΠΑΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Τμήμα Α3

Πρόεδρος ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
Γραμματέας ΜΠΑΛΩΤΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ
Ταμίας ΜΠΑΡΕΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ
Μέλος ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Μέλος ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝ ΛΟΥΤΣΙΑΝ

Τμήμα Α4

Πρόεδρος ΤΟΓΙΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
Γραμματέας ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
Ταμίας ΤΣΙΧΛΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
Μέλος ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μέλος ΠΑΠΑΔΑΝΙΗΛ ΠΑΥΛΟΣ

Τμήμα Β1

Πρόεδρος ΚΟΒΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Γραμματέας ΚΛΕΙΔΩΝΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Ταμίας ΚΑΤΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Μέλος ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Μέλος ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ

Τμήμα Β2

Πρόεδρος ΓΙΑΝΝΑΡΟΥ ΖΩΗ
Γραμματέας ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ταμίας ΖΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
Μέλος ΛΑΓΑΡΑ ΕΥΑ
Μέλος ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Τμήμα Β3

Πρόεδρος ΧΟΥΜΠΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
Γραμματέας ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Ταμίας ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
Μέλος ΤΕΡΛΙΓΚΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ
Μέλος ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Τμήμα Β4

Πρόεδρος ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΜΕΝΙΟΣ
Γραμματέας ΜΠΟΥΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Ταμίας ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΥΡΤΩ
Μέλος ΠΑΤΑΚΙΟΥΤΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ
Μέλος ΠΡΙΝΤΖΟΥ ΜΕΛΙΤΑ

Τμήμα Γ1

Πρόεδρος ΓΡΑΝΤΖΑΣ ΘΑΝΟΣ
Γραμματέας ΒΑΡΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
Ταμίας ΒΑΤΣΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ
Μέλος ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
Μέλος ΒΟΥΡΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Τμήμα Γ2

Πρόεδρος ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
Γραμματέας ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Ταμίας ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
Μέλος ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Μέλος ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Τμήμα Γ3

Πρόεδρος ΝΑΣΙΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ
Γραμματέας ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ταμίας ΝΑΟΥΜ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
Μέλος ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ
Μέλος ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

Τμήμα Γ4

Πρόεδρος ΣΕΦΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
Γραμματέας ΣΠΑΘΗ ΝΙΚΗ
Ταμίας ΠΟΥΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
Μέλος ΠΑΝΤΑΖΗ ΟΛΓΑ
Μέλος ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ

Δεκαπενταμελές Μαθητικό Συμβούλιο

Πρόεδρος ΔΕΣΠΟΙΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
Αντιπρόεδρος ΔΑΡΤΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
Γραμματέας ΚΟΚΚΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
Μέλη ΑΛΜΠΑΝΟΥΔΗ ΕΥΑ
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ
ΒΟΥΡΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΓΡΑΝΤΖΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
ΖΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ
ΚΑΤΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΠΟΥΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ
ΣΠΑΘΗ ΝΙΚΗ

Σχολικό Έτος 2014-2015

Ημερομηνία Εκλογής Πενταμελών Συμβουλίων : 14/10/2014

Ημερομηνία Εκλογής Δεκαπενταμελούς Συμβουλίου : 22/10/2014

Πενταμελή Συμβούλια

 Τμήμα Α1

Πρόεδρος ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Γραμματέας ΚΟΒΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Ταμίας ΚΛΕΙΔΩΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Μέλος ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
Μέλος ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

Τμήμα Α2

Πρόεδρος ΛΥΧΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Γραμματέας ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ταμίας ΓΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
Μέλος ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Μέλος ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Τμήμα Α3

Πρόεδρος ΧΟΥΜΠΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Γραμματέας ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
Ταμίας ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
Μέλος ΤΕΡΛΙΓΚΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
Μέλος ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

Τμήμα Α4

Πρόεδρος ΞΕΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Γραμματέας ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ
Ταμίας ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΥΡΤΩ
Μέλος ΜΙΧΑΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
Μέλος ΛΙΑΡΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ

Τμήμα Β1

Πρόεδρος ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
Γραμματέας ΓΡΑΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Ταμίας ΒΑΡΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
Μέλος ΔΕΣΠΟΙΝΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ
Μέλος ΒΟΥΡΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Τμήμα Β2

Πρόεδρος ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Γραμματέας ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Ταμίας ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Μέλος ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
Μέλος ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Τμήμα Β3

Πρόεδρος ΝΑΣΙΑΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
Γραμματέας ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Ταμίας ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Μέλος ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ
Μέλος ΝΑΟΥΜ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Τμήμα Β4

Πρόεδρος ΣΕΦΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
Γραμματέας ΣΠΑΘΗ ΝΙΚΗ
Ταμίας ΣΤΑΘΟΥΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Μέλος ΠΑΝΤΑΖΗ ΟΛΓΑ
Μέλος ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Τμήμα Γ1

Πρόεδρος ΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
Γραμματέας ΑΚΡΙΒΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ
Ταμίας ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
Μέλος ΓΕΩΡΓΑΛΟΥΣΗΣ ΒΑΪΟΣ
Μέλος ΓΙΑΤΣΟΣ ΜΗΝΑΣ

Τμήμα Γ2

Πρόεδρος ΚΟΥΦΙΔΑΚΗ ΕΛΙΝΑ
Γραμματέας ΙΛΙΕΒ ΣΑΣΟ
Ταμίας ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Μέλος ΓΚΟΛΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Μέλος ΚΟΝΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Τμήμα Γ3

Πρόεδρος ΛΟΡΘΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γραμματέας ΠΛΑΓΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Ταμίας ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Μέλος ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Μέλος ΝΤΑΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Τμήμα Γ4

Πρόεδρος ΣΚΑΡΙΜΒΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Γραμματέας ΤΣΑΡΤΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ταμίας ΜΑΝΙΑΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Μέλος ΤΟΛΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
Μέλος ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Δεκαπενταμελές Μαθητικό Συμβούλιο

Πρόεδρος ΠΛΑΓΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Αντιπρόεδρος ΛΟΡΘΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Γραμματέας ΚΟΥΦΙΔΑΚΗ ΕΛΙΝΑ
Μέλη ΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΓΙΑΤΣΟΣ ΜΗΝΑΣ
ΔΑΡΤΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΔΕΣΠΟΙΝΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΛΙΑΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΥΧΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΝΙΑΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΟΣΜΑΝΙ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
ΤΣΙΑΝΑΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ