ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «Eπαναχρωματισμός του γηπέδου βόλεϊ του 9ου Γυμνασίου Βόλου».

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕ ΤΙΤΛΟ: «Eπαναχρωματισμός του γηπέδου βόλεϊ του 9ου Γυμνασίου  Βόλου».
 Η Διευθύντρια του 9ου Γυμνασίου Βόλου προτίθεται να αναθέσει τον επαναχρωματισμό του γηπέδου βόλεϊ του 9ου Γυμνασίου Βόλου.
 Οι προδιαγραφές και οι εργασίες είναι αυτές που αναφέρονται παρακάτω.
 Τεχνικά Χαρακτηριστικά γηπέδου
  •  Χώρος διαστάσεων 20 Χ 10 μέτρα.
  • Εργασίες
  • Kαθαρισμός του γηπέδου από χρώματα και ακαθαρσίες.
  • Βάψιμο γηπέδου με ειδικό χρώμα δύο τουλάχιστον στρωμάτων.
  • Διαγράμμιση γηπέδου (με λευκό χρώμα διαγράμμισης)
 Έχοντας υπόψη τα παραπάνω καλούνται οι ενδιαφερόμενοι, να προσκομίσουν κλειστές οικονομικές προσφορές στα γραφεία του σχολείου Χείρωνος 53 Βόλος από Τετάρτη 07-04-2021 μέχρι την Δευτέρα 12-04-2021 και ώρα 12.00 π.μ.
Πληροφορίες θα παρέχονται τις εργάσιμες ημέρες από 08:00 έως 13:30 στο τηλέφωνο 2421046996 (τηλ. Σχολείου) κα Χατζηκυριάκου Νίκη, Διευθύντρια του 9ου Γυμνασίου Βόλου
Η Διευθύντρια του 9ου Γυμνασίου Βόλου
ΝΙΚΗ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ